Vrátit se na úvodní stránku Rekval na Facebooku Rekval na Twitteru Rekval na Google Plus Rekval na LinkedIn

XII. ročník Profesního setkání asistentek - sekretářek je tady!

Pro všechny asistentky a sekretářky jsme připravili již dvanáctý ročník odborného setkání plné zajímavých témat, které dopomůžou k profesní dokonalosti. Letos se zaměříme na zvýšení profesionality, ale také na to, jak být v kanceláři fit.

S potěšením Vás zveme na již XII. ročník tradiční akce Profesní setkání asistentek - sektretářek.

Datum a čas: 19.4.2016, od 8:00 hod

Místo: Best Western Hotel Vista, Ostrava, konferenční sál Valencia 

Více informací: v pozvánce anebo na registračním portálu

Registrace: Letos, abychom i my drželi krok s dobou, zkoušíme nový online systém registrace, který by měl ušetřit Váš čas a vše zjednodušit. Snad se to povede! Přesto, pokud byste si s něčím nevěděli rady, neváhejte se nám ozvat - rádi poradíme. Registrace probíhá online, kde v pravém horním rohu kliknete na REGISTRACE a dle vašich specifik vyberete jednu z cen. Vyplníte Jméno, Příjmení, Email, Množství, zaškrtnete Souhlasím a chci se registrovat a kliknete na ODESLAT. Na váš email vám přijdou údaje k platbě. Poté, co obdržíme platbu, potvrdíme vám registraci emailem, kde bude také odkaz na vyplnění fakturačních údajů, na základě kterých Vám pak vystavíme a zašleme fakturu. 

V případě dotazů kontaktujte Ing. Hanu Juráňovou na mailu juranova@rekval.cz, tel. 553 871 113 či 739 227 247 anebo přes kontaktní formulář na registračním portále dole.

REKVAL

  • Rekvalifikace
  • Edukace
  • Kvalita
  • Vzdělávání
  • Akreditace
  • Lidský potenciál

 
A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: category

Filename: templates/frontend.php

Line Number: 193

NULL